Sklep z oświetleniem wnętrz

Nasza firma oferuje państwu szeroki zakres artykułów do oświetlenia wnętrz. Posiadamy największy asortyment w Polsce. Nasze produkty pochodzą od czołowych producentów nie tylko z Polski, ale z całej Europy. Dodatkowo na specjalne zamówienia jesteśmy w stanie sprowadzić dla naszych klientów produkty, których nie mamy w stałej ofercie.

W naszym sklepie mogą pastwo zaopatrzyć się w artykuły potrzebne do oświetlenia każdego pomieszczenia. Tysiące wzorów lamp wiszących, kinkietów, lamp stojących pozwolą wybrać takie, które najlepiej będą pasować do państwa wnętrza, niezależnie od tego, w jakim jest ono utrzymane stylu. W naszym asortymencie mamy też całe kolekcje lamp, czyli lampy wiszące, kinkiety, lampy stojące i inne, które wyglądają bardzo podobnie, przez co można wyposażyć nimi całe wnętrze. Pozwala to na zachowanie w nim harmonii i spójności stylistycznej. Specjalnością naszego sklepu są projekty unikatowe, czyli takie, które wyprodukowano w kilku lub nawet w jednym tylko egzemplarzu. Są one specjalnie oznaczone, kupując te produkty będą państwo mieli pewność, że posiadają rzecz niepowtarzalną.

Wszystkie nasze towary można obejrzeć na stronie internetowej sklepu, gdzie znajdują się ich dokładne opisy i zdjęcia. Za pośrednictwem internetu można też dokonać zakupów bez konieczności wychodzenia z domu. Jeśli ktoś woli jednak zobaczyć osobiście interesujące go modele, może odwiedzić jeden z naszych salonów, które znajdują się w kilku największych miastach w kraju.

Poza samymi lampami można zakupić u nas także wszelkie niezbędne do nich akcesoria, takie jak włączniki, żarówki we wszystkich dostępnych rodzajach, kable itp. Poza tym dokonując zakupu można zamówić od razu usługę montażu lampy lub wykonanie całej instalacji w jednej z zaprzyjaźnionych z nami firm. Jest to gwarancja najwyższej, jakości usług, a atrakcyjnej cenie, tylko dla klientów naszego sklepu.

Ponadto oferujemy rabaty dla stałych klientów, wykonawców, projektantów. Od niedawna wprowadziliśmy do naszej oferty również nową usługę, jaką jest wykonywanie lampy według dowolnego projektu, na życzenia klienta. Jest to możliwe tylko u nas. Wystarczy nadesłać projekt pocztą elektroniczną lub złożyć go w salonie, a by po upływie maksymalnie 14 dni otrzymać wymarzoną lampę, wykonaną z surowców najwyższej jakości. Cena wykonania projektu zależy od stopnia jego skomplikowania oraz materiałów potrzebnych do jego realizacji.

Poza tym w naszej ofercie znajduje się jeszcze wiele innych unikalnych pozycji i rozwiązań, których nie znajdą państwo w żadnych innych sklepach. Są to modele lamp produkowane tylko dla nas, oraz całe systemy oświetleniowe, między innymi do szaf, łazienek, opracowane i opatentowane przez naszych specjalistów.

Jeśli mają państwo jakiekolwiek pytania dotyczące naszej oferty, można skontaktować się z naszymi pracownikami drogą elektroniczną lub przez telefon. Zarówno adres mailowy jak numer telefonu są podane na naszej stronie internetowej. Z wszelkimi pytaniami można zwrócić się również do doradców w naszych salonach firmowych. Dysponują oni wiedzą i kompetencjami pozwalającymi rozwiązać większość państwa problemów.

Dodaj komentarz